חדש באתר

כניסה לחברים

אימייל
סיסמה
זכור אותי   שכחתי סיסמה

סקר

באיזה מקום הייתם מעדיפים להכיר?

  • ברחבת הריקודים
  • הכרות על ידי חברים
  • באתר הכרויות
  • ברשת חברתית
  • משרד שידוכים
   צפה בתוצאות

טיפים לזוגיות

אנשים רבים אינם יודעים כיצד לתחזק זוגיות בצורה נכונה. נשים רבים סבורות שהגבר איתו הן מנהלות זוגיות צריך להתקשר אליהם מספר פעמים ביום, גם אם הוא נמצא בעבודה, לחזור הביתה עם זר פרחים ולא לשכוח להיות ג'נטלמן ברוב שעות היום.

גברים רבים סבורים שאישה שאוהבת צריכה להיות אישה שמסכימה עם רוב הדברים הנאמרים על ידם בציבור, שמסכימה עם עקרונות הבסיס שעל פיהם הם חונכו (העקרונות של אמא) ואשה שמסכימה לעשות אהבה ברוב שעות היממה. באם דברים אלו לא מיושמים נוצר פעמים רבות קצר בתקשורת, פער בציפיות ותחושה לא טובה בין בני הזוג. במאמר זה נספק לזוגות שמעוניינים להכיר או זוגות שזה עתה הכירו טיפים לזוגיות מוצלחת.

טיפ #1 – הקטנת ציפיות

הטיפ הראשון והחשוב ביותר יהיה לנסות ולהימנע מציפיות מיותרות מאותו אדם אותו אתם הולכים לפגוש במסגרת אתר היכרויות זה או אחר. תמיד יש לזכור שאנחנו מטפחים דמות מסויימת שעוטה צורה, קול ומחשבות, דבר שמוביל לפער מסויים בין מה שאנחנו מדמיינים לבין מה שבפועל. נכון. אי אפשר להימנע לגמרי מציפיות, אך בהחלט ניתן להיות ריאליים ולהקטין את הציפיות. הקטנת הציפיות באשר לאותו אדם אותו תפגשו בפגישה הראשונה תוביל לשיחה קולחת יותר ולעיתים להיכרות מעמיקה יותר של אותו אדם שבהחלט יכול להיות הבן זוג או הבת זוג הבאים שלכם. טיפ זה תקף גם לגבי זוגיות חדשה. הנמכת ציפיות תאפשר היכרות מעמיקה יותר ובניית קשר חזק ומוצלח יותר.

טיפ #2 – פשרות

כאן חשוב להבין מהי פשרה. הכוונה היא לא לוותר לחלוטין על הדרישות שלכם באשר לפרופיל של אותה אישה או גבר המתאימים לכם. כאן המטרה היא לנסות ולקבוע דרישה אחת או שתיים ולהתפשר על כל היתר. פשרה תפתח בפניכם את האפשרות להכיר את אותו אדם שלפניכם ללא אותה אכזבה שעיקרה נעוצה בציפיות (שלעיתים גדולות מהחיים). פשרות מובילות פעמים רבות למציאת האחת או האחד וכן באם מדובר על זוגיות חדשה, היכולת להתפשר מובילה להתרת מצבים זוגיים סבוכים והכרת בן או בת הזוג באופן טוב יותר.

טיפ #3 – בניית דיאלוג משותף

בנייה של דיאלוג משותף הוא טיפ נוסף במסגרת אותם טיפים לזוגיות מוצלחת. חשוב לזכור שכל אחד חי את חייו לעצמו ובונה את עולמו עד אותו שלב בו הוא או היא מכירים את בן או בת הזוג החדשים. כאשר שני אנשים נפגשים כל אחד מהם מגיע עם "המטען" ולכן עיקר העבודה תהיה בניית עולם חדש, העולם הזוגי. בנייה זו מתאפשרת באמצעות דיאלוג משותף בה הזוג משוחח ובונה אט אט את עולמו הזוגי.

>> המאמר באדיבות צוות האתר 
vip-date.co.il הכרויות לאנשים איכותיים בלבד

צור קשר הבלוג שלנו הכרויות לסטוצים אתרים מומלצים בניית אתרי הכרויות קידום אתרים בגוגל