חדש באתר

כניסה לחברים

אימייל
סיסמה
זכור אותי   שכחתי סיסמה

סקר

מהו סוג קשר שאתם מחפשים?

  • קשר רציני
  • קשר דיסקרטי
  • קשר+ תמיכה
  • בילויים משותפים
  • קשר וירטואלי
  • קשר טלפוני
   צפה בתוצאות

איך למצוא אהבה בטלפון?

המון אנשים כמהים לאהבה, הם מנסים כמעט הכול לרבות אתרי אינטרנט איכותיים, אתרי הכרויות ושלא תבינו לא נכון, זו בהחלט דרך טובה להכיר, מאידך, מה עם להשאיר את הקדמה קצת בצד ולדבר, לשמוע קול, מעבר להתכתבויות ולצט מה הלך לאיבוד שם?

אנשים רוצים אהבה, אבל הם גם רוצים קול, לשמוע מישהו בצד השני, מישהו שיכול לדבר אתם, מעבר לסתם התכתבות. נוכח הקדמה, יותר ויותר אנשים מאבדים את זה ומה שהם קוראים לעיתים לא מתקבל נכון נוכח הכתיבה הצורמת והלא נכונה. כן, קוראים לזה תקשורת, כדי להכיר מישהי באמת, אולי כדאי ללכת קצת בזמן לאחור ולהיזכר בשיטה הטובה והמוכרת- תקשורת עם קול, קוראים לזה הכרויות בטלפון.

לשמוע את הקול המתאים, לנהל שיחה מבלי להתבלבל, מבלי לדאוג מה המשפט הבא אמור להגיד או להביע. זה החיסרון הגדול הזה של הקדמה ולעיתים אף לא מקדם את ההכרות לשום מקום. אם זה נשמע לכם מוכר, אולי הגיע להרים את הרצון שלכם להכרות אמיתית שלב אחד קדימה- הכרויות בטלפון היו ויישארו הטרנד הנכון ביותר כדי להכיר מישהו – אבל באמת. הרבה לפני התמונה, לשמוע קול, להבין מה יש לאדם הזה להציע ואז להיקשר ולחבור אליו לא בהכרח רק מאיך שהוא נראה אלא הרבה מעבר.

במקביל לשיחה ולשמיעת הקול שמעבר, יש את האדם, יש את האישיות שלו, משהו שלעיתים נשכח ואבד. אנשים בוררים ומחפשים את בן הזוג שלהם בדרך הפחות נכונה במחשבה כי הקדמה היא הכול אבל כאן, יש חיסרון אחד גדול, באין קול מעבר לקו, אי אפשר לדעת הרבה. אז מעבר למראה החיצוני, מעבר לכתיבת הודעה, אולי הגיע הזמן לתת צ'אנס לדבר האחר- לחזור קצת אחורה בזמן ולהבין כי הכרויות בטלפון היו והניבו פרי אז וגם עכשיו יותר מתמיד. כל מה שצריך לעשות זה רק לבחור את האדם הנכון אותו רוצים להכיר, לשמוע קול, אם זה לא האדם המתאים, תמיד אפשר לעבור להבא בתור, הכול בפשטות ובלחיצת כפתור אחת.

ההיצע גדול וכך גם הביקוש, זה אפשרי לייצר הכרויות בטלפון אשר מטרתה להוביל לקשר אמיתי ונכון ולא קשר בר חלוף. בעידן בו יש הכול מהכול והתקשורת רוויה וכך גם הקדמה, אפשר ועדיף לתת הזדמנות לשיטה המסורתית והישנה. בסופו של דבר, אם אתם בעניין של הכרות נכונה ואפקטיבית שתהיה משמעותית בסופו של דבר, בקרו באתר סקס סייט ותנו לעצמך את הסיכוי הזה.

צור קשר הבלוג שלנו הכרויות לסטוצים אתרים מומלצים בניית אתרי הכרויות קידום אתרים בגוגל