חדש באתר

כניסה לחברים

אימייל
סיסמה
זכור אותי   שכחתי סיסמה

סקר

מהו סוג קשר שאתם מחפשים?

  • קשר רציני
  • קשר דיסקרטי
  • קשר+ תמיכה
  • בילויים משותפים
  • קשר וירטואלי
  • קשר טלפוני
   צפה בתוצאות

חדרי קריוקי – האם ולמה זה יכול להתאים לדייט?

כשאנחנו מתכננים דייט ראשון או שני, אז מן הסתם התכנון שלנו הוא סטנדרטי, כמו בסרטים, ארוחת ערב, סרט, הליכה בטיילת או בפארק, שיחה טובה. דברים שאפשר לומר שהם די בנאליים וברורים מאליהם. הרי ככה למדנו שצריך לעשות, ככה עושים בסרטים או בתוכניות טלוויזיה.

יש בזה היגיון. הרי בדייט ראשון, שני או אפילו שלישי, רוצים להכיר אחד את השנייה, רוצים לדבר בצורה נוחה, לתהות על קנקנו אחד של השנייה, להבין אם יש לקשר הזה עתיד. איך אומרים, לא ממהרים לחשוף את הקלפים ובטח שלא ממהרים להגיע אל מקומות שיכולים להיות מביכים ולא נעימים. אך זה לא אומר שאסור לבלות ואסור ליהנות ולעשות דברים שהם כיפיים. חדרי קריוקי יכולים להיות מקום טוב לשלב אותם במהלך הערב. זה יכול לבוא לפני שניגשים לאכול או אחרי, זה יכול לבוא בין לבין, זה יכול להיות גם תחליף לסרט או לדברים אחרים שנהוג לעשות בדייט ראשון ושני. לפני שניגשים לדברים הרציניים והמשמעותיים. ,

לפני שנסביר מדוע חדרי קריוקי יכולים להתאים לדייט ראשון או שני (ובוודאי לדייטים יותר מאוחרים), וכיצד יודעים אם זה מתאים או לא, צריך לזכור, שחשוב לא רק לברר אם הצד השני מעוניין בכך, אלא גם רצוי לבדוק איפה יש חדר קריוקי והאם ניתן להגיע אליו בצורה ספונטנית. מוטב אגב לתאם על זה ביחד ולא שצד אחד יפתיע את השני, מאחר וסביר להניח שבשלב הזה של הדייטים, לא נמצאים עדיין במצב שבו צד אחד יכול להפתיע את השני, מבלי שזה ייראה תמוה.

מדוע חדרי קריוקי יכולים להתאים לדייטים ראשונים?

נכון, ייתכן מאוד שעבור דייט ראשון זה מוקדם אך עבור דייט שני זה יכול להיות מאוד נחמד ואפילו מועיל. הרי אם חושבים על זה, אחת הבעיות של דייטים היא המבוכה, חוסר הנוחות בחיפוש אחר נושאים לשיחה, השתיקות המביכות וכדומה. אז במקום שאלה יעמדו בין בני הזוג, פשוט אפשר להגיע אל חדר קריוקי, לשתות, לשיר ולעשות שמח, וככה אפשר לשחרר דברים מסוימים, בצורה כזו שמכאן והלאה, כל מבוכה תהיה קטנה עליהם. מי שלא מרגיש מוכן או מוגן במאה אחוז, יכול להציע שיצטרפו אליהם חברים קרובים. ככה לפחות הם לא צריכים להיות חשופים זה מול זו, כשהם לבדם. יש להם את התמיכה של החברים שלהם.

כיצד יודעים אם זה מתאים או לא?

סביר להניח שלא כל אחד או אחת אוהבים לשיר, גם מי שאוהב להאזין למוזיקה לא בהכרח אוהב לשיר. לכן רצוי לברר זאת. מה שיכול לשחק לטובת העניין זה עצם העובדה שמדובר על חדר קריוקי בו רק מי שהזמין את החדר יכול לשמוע אתכם, אז כל הנושא של המבוכה הוא הרבה יותר קל ונוח להתמודדות.

 

צור קשר הבלוג שלנו הכרויות לסטוצים אתרים מומלצים בניית אתרי הכרויות קידום אתרים בגוגל