חדש באתר

כניסה לחברים

אימייל
סיסמה
זכור אותי   שכחתי סיסמה

סקר

מהו סוג קשר שאתם מחפשים?

  • קשר רציני
  • קשר דיסקרטי
  • קשר+ תמיכה
  • בילויים משותפים
  • קשר וירטואלי
  • קשר טלפוני
   צפה בתוצאות

הכרויות לגילאי 50 פלוס – איך עושים את זה נכון?

זה כבר לא נדיר למצוא זוגות רבים המגיעים לגיל 50 ומחליטים להתגרש או להיפרד אחרי זוגיות רבת שנים. מצד אחד עדיין קיים הרצון לזוגיות שנשאר כפי שהיה, אך מצד שני חוקי המשחק משתנים. בדרך כלל בהכרויות לגילאי 50 פלוס מדובר באנשים שהילדים שלהם כבר גדלו, והם ביססו את עצמם מבחינת הקריירה ולכן הם יותר פנויים למציאת זוגיות.

אז איך מוצאים זוגיות במציאות המשתנה?

קודם כל הירשמו למספר אתרי הכרויות מובילים, אין צורך לשהות שם בלי סוף אך רצוי להיות פעילים ולשלוח הודעות לבני או בנות זוג פוטנציאליים. הקדישו זמן וחשיבה לפני שאתם ממלאים את הכרטיס באתר הכרויות.

הגדרת מטרות

הגדירו מראש לעצמכם ולבנות הזוג של שלכם מהן הציפיות מהקשר, האם אנחנו רוצים זוגיות רצינית עם מגורים משותפים וכדומה, או זוגיות למטרת בילוי והנאה.

אין זמן לא מתאים למציאת זוגיות...

קודם כל אין זמן לא מתאים למציאת זוגיות, גם אחרי מערכת יחסים ארוכה או קשר שנפגענו ממנו יש למצוא זוגיות בהקדם. הזמן הנכון למציאת זוגיות הוא תמיד "אתמול". כמובן שזה לא אומר שאנו צריכים להתפשר על העקרונות שלנו.

מספיק עם התירוצים!

כפי שהזכרנו אין זמן לא מתאים למציאת אהבה, ולכן יש להפסיק עם כל התירוצים ולפעול מיד למציאת זוגיות. בגילאי 50 פלוס יותר קשה למצוא זוגיות ולכן אסור לנו להמציא כל מני תירוצים על מנת שנפסיק לחפש זוגיות.

לפעול מהלב

תמיד אומרים לנו לפעול עם הראש ולא עם הלב, ובגיל 50 פלוס הנטייה היא לפעול על פי המלצה זו. אז בבקשה כשאתם מחפשים זוגיות תנסו להתנהל יותר עם הלב ולא עם  הראש. כאן הרגש חשוב יותר, במיוחד כשאנחנו לכאורה כבר יודעים מה טוב בשבילנו, ולמרות שישנם שיקולים כלכליים, ילדים וסביבה שיכולים אף הם ליצור רתיעה. השתדלו להיות פתוחים ולא לשלול על הסף.

לצאת מאזור הנוחות

תזכרו שאתם לא מה שהייתם לפני 20 או 30 שנה. אתם צריכים לדעת שהמציאות שלכם השתנתה מאז ועד היום. אז היום אתם צריכים לחשוב באופן שונה. לכן אמצו את כל השיטות למציאת זוגיות, ופתחו את עצמכם לבילויים ואנשים שלא חשבתם שתכירו.


>> לאתר הכרויות מומלץ
לחץ כאן

צור קשר הבלוג שלנו הכרויות לסטוצים אתרים מומלצים בניית אתרי הכרויות קידום אתרים בגוגל