חדש באתר

כניסה לחברים

אימייל
סיסמה
זכור אותי   שכחתי סיסמה

סקר

מהו סוג קשר שאתם מחפשים?

  • קשר רציני
  • קשר דיסקרטי
  • קשר+ תמיכה
  • בילויים משותפים
  • קשר וירטואלי
  • קשר טלפוני
   צפה בתוצאות

איך מתגברים על המבוכה שבדייט הראשון?

אם הייתם יכולים להשאיר את המבוכה בבית לפני הדייט הראשון שלכם, סביר כי הייתם עושים זאת. האמת היא שמבוכה היא לא מקל בגלגלים, והמון פעמים אף מגולם בה קסם. עם זאת, לעתים ישנם אנשים שנבוכים מאד ממפגש עם אדם זר (בכל זאת, דייט ראשון), עד לכדי מצב שבו המבוכה פוגעת במידת ההנאה וביכולת שלהם להכיר ולהיפתח. אז איך ניתן להתגבר על המבוכה בדייט הראשון?


1.הזכירו לעצמכם כי אתם לא לבד במערכה

ראשית, עשו עם עצמכם עבודה מנטלית סופר-פשוטה: למרות שאתם בטוחים כי רק אתם נבוכים, דעו כי לא כך הדבר. גם הפרטנר שלכם מגיע עם חששות, התרגשות וכן, גם מעט לחץ ומבוכה. העובדה כי אתם לא לבד במערכה אמורה להקל עליכם משמעותית. חבקו את המבוכה, וזיכרו כי היא בסך הכל מזכירה עד כמה הסיטואציה בעלת ערך ומשמעות בעבורכם.


2.שברו את הקרח עם אנקדוטה מצחיקה

הדרך הטובה ביותר להתמודד עם קרח? לשבור אותו! אם אתם מרגישים כי המבוכה ממשיכה ללוות אתכם (ולהקשות עליכם), נסו לשבר את הקרח עם בדיחה או סיפור מצחיק. באופן כללי, חיוכים וצחוקים משותפים לא רק שוברים את המתח והמבוכה, אלא שהם גם בונים קשר ויוצרים קירבה. זיכרו כי אתם יכולים לנהל את המבוכה, ולא היא זו שמנהלת אתכם.


3.צחקו על הסיטואציה, זה משחרר!

אם כבר לצחוק, למה שלא תצחקו על הפיל הוורוד שבחדר? ממש כמוכם, גם הפרטנר ככל הנראה נבוך, מעט חושש ומאד מתרגש. תוכלו לדבר בפתיחות על הסיטואציה המורכבת הזו של דייט ראשון, לצחוק עליה ואפילו למצוא כך נושא לשיחה עמוקה. 


4.זיכרו כי המבוכה זמנית, ולא קבועה

אז לא, המבוכה לא תלווה אתכם הלאה בכל הדייטים הבאים. מבוכה היא משהו זמני והיא נובעת מחוסר ההיכרות שלכם. הזכירו לעצמכם כי המבוכה זמנית בלבד, וטבעו של כל דבר זמני לחלוף. תיהנו מאותם פרפרים, מאותו בלבול רגעי ומהרצון לומר את המילה הנכונה – יש בהם המון קסם...


5.שחררו מתחים לפני הדייט

לעתים, המבוכה איננה הסולנית היחידה, אלא שהיא שרה יחד בלהקה עם מתח, לחץ והמון התרגשות. במידה ואתם מרגישים כי המבוכה שמה לכם רגליים בדייט, נקו אותה לפי הפגישה. איך עושים את זה? אחת הדרכים היא להירגע בעיסוי מפנק של שעה. בכוחם של עיסויים לשנות מצב רגשי, וליצור מצב של הרפייה, רוגע והמון שלווה. כך, מראש תגיעו נינוחים יותר לפגישה הרומנטית.


צור קשר הבלוג שלנו הכרויות לסטוצים אתרים מומלצים בניית אתרי הכרויות קידום אתרים בגוגל